Najlepiej najpierw skontaktować się z trenerem Koordynatem, który skieruje Państwa do odpowiedniego zespołu i przekaże kontakt do Trenera. Następnie należy wypełnić Deklarację Członkowską oraz Regulamin Rodzica (do pobrania w zakładce „Strefa Rodzica” z naszej strony) oraz wykonać badania lekarskie.
Tak, każdy zawodnik musi posiadać ważne badania lekarskie.
Tak, składka w takiej sytuacji wynosi 100 zł.
Tak, poniżej wysokości opłat na kolejne dzieci trenujące w Klubie:
1 dziecko – 150 zł
2 dziecko – 100 zł
3 dziecko – 50 zł
Dwukrotnie w sezonie zbieramy duże zamówienia od rodziców – wrzesień i luty. W pozostałych przypadkach zamówienia są realizowane przy dużym zapotrzebowaniu na sprzęt.
W okresie między zamówieniami w każdej chwili można dokonać zakupu sprzętu treningowego w sklepie BrandSport znajdującym się pod adresem os. Stalowe 13.
Zespół | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Trampkarz I + II (08/09) M. Panek + Ł. Osuch | – | 17:00-18:30 boczne | – | 17:00-18:30 główne | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | – | 17:30-19:00 główne | – | 17:30-19:00 boczne |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | – | 17:30-19:00 główne | – | 17:30-19:00 boczne | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | – | 16:00-17:30 główne | – | 17:00-18:30 boczne |
Żak (14/15) K. Koselak | 16:30-18:00 główne | – | 17:00-18:30 boczne | – | |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | 17:00-18:30 główne | – | 17:00-18:30 boczne | – | – |
Bramkarze T. Kapuściński | 17:00-19:00 | – | – | – | – |
Zespół | Poniedziałek | Wtorek | Środa |
Trampkarz I + II (08/09) M. Panek + Ł. Osuch | – | 17:00-18:30 boczne | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | – | 17:30-19:00 główne |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | – | 17:30-19:00 główne | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | – | 16:00-17:30 główne |
Żak (14/15) K. Koselak | 16:30-18:00 główne | – | 17:00-18:30 boczne |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | 17:00-18:30 główne | – | 17:00-18:30 boczne |
Bramkarze T. Kapuściński | 17:00-19:00 | – | – |
Zespół | Czwartek | Piątek |
Trampkarz I + II (08/09) M. Panek + Ł. Osuch | 17:00-18:30 główne | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | 17:30-19:00 boczne |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | 17:30-19:00 boczne | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | 17:00-18:30 boczne |
Żak (14/15) K. Koselak | – | |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | – | – |
Bramkarze T. Kapuściński | – | – |
Zespół | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Trampkarz I (08/09) M. Panek | – | 17:45-19:00 | – | 17:45-19:00 | – |
Trampkarz II (08/09) Ł. Osuch | – | 16:30-17:45 | – | 16:30-17:45 | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | – | 19:00-20:30 | – | 18:30-20:00 |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | – | 19:00-20:15 | – | 19:00-20:15 | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | – | 15:45-17:00 | – | 17:00-18:30 |
Żak (14/15) K. Koselak | 18:30-20:00 | – | 17:00-18:00 | – | – |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | 17:00-18:30 | – | 18:00-19:00 | – | – |
Bramkarze T. Kapuściński | Soboty, godzina do ustalenia |
Zespół | Poniedziałek | Wtorek | Środa |
Trampkarz I (08/09) M. Panek | – | 17:45-19:00 | – |
Trampkarz II (08/09) Ł. Osuch | – | 16:30-17:45 | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | – | 19:00-20:30 |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | – | 19:00-20:15 | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | – | 15:45-17:00 |
Żak (14/15) K. Koselak | 18:30-20:00 | – | 17:00-18:00 |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | 17:00-18:30 | – | 18:00-19:00 |
Zespół | Czwartek | Piątek |
Trampkarz I (08/09) M. Panek | 17:45-19:00 | – |
Trampkarz II (08/09) Ł. Osuch | 16:30-17:45 | – |
Młodzik I (10/11) S. Pomykacz | – | 18:30-20:00 |
Młodzik II (10/11) J. Rdest | 19:00-20:15 | – |
Orlik (12/13) R. Smołka | – | 17:00-18:30 |
Żak (14/15) K. Koselak | – | – |
Skrzat (16 i mł) D. Piechaczek | – | – |
Bramkarze T. Kapuściński | Soboty, godzina do ustalenia |
Dużyr Koordynatora w klubie: Wtorki 16:00-18:00
Dyżur telefoniczny: Czwartki 11:30-13:30
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies i na naszą POLITYKĘ PRYWATNOŚCI